Všetky polia označené * sú vyžadované.
Vaše informácie
2024-06-13
Zmluvné podmienky

Vitajte v službe SVF - Žilinská univerzita v Žiline.
Používaním akékoľvek služby alebo prístupu k tejto službe súhlasíte so všetkými zmluvnými podmienkami obsiahnutými v tomto dokumente a všetkými ostatnými prevádzkovými pravidlami, zásadami a postupmi, ktoré môžu byť v priebehu času zverejnené na webe SVF - Žilinská univerzita v Žiline. Ak nesúhlasíte s takými podmienkami, pravidlami, zásadami alebo postupmi, nepoužívajte služby ani ich neposkytujte. SVF - Žilinská univerzita v Žiline si vyhradzuje právo na základe vlastného uváženia kedykoľvek zmeniť alebo nahradiť niektorú z podmienok tohto TOS.

1. VAŠE REGISTRAČNÉ POVINNOSTI aby ste boli registrovaným užívateľom služieb, súhlasíte s tým, že: (a) poskytnete pravdivé, presné, aktuálne a úplné informácie o sebe tak, ako to vyžaduje registračným formulárom ("Registračné údaje"). Ak poskytnete akékoľvek informácie, ktoré sú nepravdivé, nepresné, neúčinné alebo neup iť voľné, alebo má SVF - Žilinská univerzita v Žiline dôvodné podozrenie, že sú takéto informácie nepravdivé, nepresné, neúčinné alebo neúplné, má SVF - Žilinská univerzita v Žiline právo pozastaviť alebo ukončiť všetky vaše registrácie a odmietnuť akékoľvek vaše súčasné alebo budúce používanie služieb (alebo akejkoľvek ich časti). SVF - Žilinská univerzita v Žiline má obavy o bezpečnosť a ochranu súkromia všetkých užívateľov, najmä detí. Z tohto dôvodu musíte byť pre možnosť registrácie na udalosť staršie ako 18 rokov.

2. SÚKROMIA

Akékoľvek informácie poskytnuté alebo poskytnuté službami môžu byť verejne prístupné. Mali by ste sa starať o ochranu súkromných informácií alebo informácií, ktoré sú pre vás dôležité. SVF - Žilinská univerzita v Žiline nenesie zodpovednosť za ochranu takýchto informácií a nenesie zodpovednosť za ochranu súkromia elektronickej pošty alebo iných informácií prenášaných cez internet alebo inú sieť, ktorú môžete použiť. Majte na pamäti, že ak sa rozhodnete sprístupniť osobné údaje o službách, môžu sa tieto informácie stať verejnými. Spoločnosť SVF - Žilinská univerzita v Žiline nemá kontrolu a nezodpovedá za konanie za vaše ani iných užívateľov (organizátorov, kupujúcich, registrovaných alebo iných služieb).

3. PRIJATIE PODMIENOK

Prečítali ste si zmluvné podmienky v plnom rozsahu a pochopili, čo je ich obsahom.
    Súhlasíte s dodržiavaním Zmluvných podmienok stanovených pre tieto stránky.

Zrušiť