Odovzdanie Ceny dekana SvF UNIZA v kategóriách "Vedec" a "Vedec do 35 rokov" za rok 2021

Dňa 20. decembra 2021 odovzdal dekan Stavebnej fakulty UNIZA prof. Ing. Márián Drusa, PhD. Cenu dekana SvF v kategórii "Vedec" a v kategórii "Vedec do 35 rokov" za rok 2021.

V kategórii "Vedec" bola ocenená doc. Ing. Mária Kúdelčíková, PhD., ktorá cenu získala za aktívny prístup k otázkam riešenia matematických problémov inžinierskych úloh a aplikovaného výskumu a významnú publikačnú činnosť v indexovaných časopisoch.

V kategórii "Vedec do 35 rokov" cenu získal Ing. Filip Gago, PhD., za aktívny prístup k terénnemu a laboratórnemu výskumu na Katedre geotechniky, významnú inováciu laboratórnych prístrojov pracoviska, aktivitu zodpovedného riešiteľa projektu v schéme MVP, spoluriešiteľa 2 projektov VEGA a riešiteľa projektu Interreg SK/PL a tiež prípravu a podanie projektu výzvy SRIN 6/2021 od MIRRI s názvom "Znalostná platforma pre dynamický transfer inovácií v oblasti geotechniky do praxe".

Obom oceneným zamestnancom srdečne blahoželáme a prajeme mnoho ďalších pracovných úspechov.