Inovácie udržateľnej mobility - InCITIES

Stavebná fakulta sa zapojila do medzinárodného projektu InCITIES. Súčasťou projektu je aj kurz Inovácie udržateľnej mobility určený študentom z rôznych vedných disciplín a krajín. Kurz pozostáva z 9 dvojhodinových online modulov a záverečného týždenného workshopu, ktorý bude v Žiline. Celý kurz bude prebiehať počas letného semestra, v období medzi 19. februárom a 26. aprílom 2024. Študentom ponúka možnosť získať nové poznatky z tejto oblasti, stretnúť sa so zahraničnými študentami a lektormi, spolu s nimi skúmať spoločenské výzvy v oblasti mobility a hľadať nové inovatívne riešenia ako sa im postaviť. Po ukončení kurzu bude účastníkom udelený certifikát a 3 kredity. Viac informácií o kurze nájdete na stránke projektu InCities, kde sa môžete zaregistrovať. Registrácia je aktívna do 7. 2. 2024.

mobility event flyer 015 cropped Front  mobility event flyer 015 cropped Curriculum