Inauguračná prednáška doc. Ing. Petra Koteša, PhD.

Dekan Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity v Žiline v zmysle Vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 246/2019  Z. z. o postupe získavania vedecko-pedagogických a umelecko-pedagogických titulov docent a profesor oznamuje, že dňa 3. februára 2022 o 10:00 hod., sa online formou uskutoční verejná inauguračná prednáška docenta Katedry stavebných konštrukcií a mostov Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity v Žiline doc. Ing. Petra Koteša, PhD. na tému "Spoľahlivosť a trvanlivosť existujúcich betónových mostov" v odbore habilitačného konania a inauguračného konania inžinierske konštrukcie a dopravné stavby.

Inauguračná prednáška bude prebiehať online prostredníctvom aplikácie MS Teams, na pripojenie sa k inauguračnej prednáške kliknite sem.