Blahoželáme víťazovi súťaže Študentská osobnosť Slovenska 2020/2021 v kategórii Stavebníctvo a architektúra

17. ročník celoštátnej súťaže Študentská osobnosť Slovenska 2020/2021, ktorá prebiehala pod záštitou prezidentky SR  J. E. Zuzany Čaputovej, už má svojich víťazov. Súťažilo sa v 13 rôznych kategóriach, do ktorých bolo nominovaných viac ako sto študentov prvého, druhého a tretieho stupňa vysokoškolského štúdia. Do kategórie Stavebníctvo a architektúra bol za Stavebnú fakultu Žilinskej univerzity v Žiline nominovaný študent tretieho stupňa VŠ vzdelávania  Ing. Jakub Kraľovanec, ktorý obsadil v tejto kategórii 1. miesto a stal sa jej víťazom. Víťazovi srdečne blahoželáme a prajeme v budúcnosti mnoho podobných úspechov!

Kralovanec33