Literárny fond ocenil publikáciu autorského kolektívu z našej fakulty

Prémiu za vedeckú a odbornú literatúru za rok 2021 v kategórii technických a matematických vied udelil Literárny fond autorskému kolektívu z našej fakulty v zložení prof. Dr. Ing. Martin Decký  -  Ing. Walter Scherfel - doc. Ing. Eva Remišová, PhD.  - doc. Ing. Juraj Šrámek, PhD. -  doc. Ing. Katarína Zgútová, PhD.  - Ing. Jozef Vangel, CSc. a  Ing. Juraj Plesník za dielo Trvaloudržateľné materiály a technológie výstavby vozoviek a spevnení dopravných plôch.

Vysokoškolská učebnica je primárne určená študentom stavebných fakúlt a čitateľom poskytuje komplexný pohľad na inovatívne, trvaloudržateľné materiály a technológie výstavby vozoviek a plošných spevnení inžinierskych stavieb.

Autorskému kolektívu k dosiahnutému úspechu srdečne blahoželáme a prajeme im mnoho ďalších tvorivých nápadov a úspechov.

Literarny fond Decký